Skip to main content

Sveiki!
Esu Reda.

Į keramikos pasaulį atėjau mažais, nedrąsiais žingsneliais. Pirmiausiai tai buvo hobis – vos kelios valandos per savaitę. Lipdžiau kreivus šleivus ir kaip tada atrodė – labai gražius dalykus. Namiškiai laiko mano pirmus „kūrinius“ ir juokauja, kad saugo juos muziejui 😊 Vėliau keletą metų keramika buvo papildomas užsiėmimas, prie kurio prieidavau tik vakarais ir savaitgaliais.

Na, o dabar, keramika yra man viskas – ir džiaugsmas, ir vargas, ir 24/7. Vargas – nes mokausi tik iš savo klaidų, o jos kartais būna labai skausmingos. Džiaugsmas – nes kiekvienas krosnies atidarymas yra lyg dovanų išpakavimas su begalybe klausimų – ką gi rasiu, kaip gi gavosi? Dažnai radybos džiugina 😊

Keramika moko mane to ko nėra parašyta jokiame vadovėlyje. Disciplinos ir punktualumo – tik taip Jūsų užsakymai Jus pasiekia laiku. Daug žingsnelių reikia kruopščiai apskaičiuoti ir jų laikytis, negalima suskubėti, bet ir spėti reikia – oi, būna iššūkių! Užsispyrimo – susidūrus su bėdomis jas spręsti, galvoti ir kartoti, kartoti, kartoti tol, kol gaunasi taip kaip turi būti. Kantrybės ir kruopštumo – lipdydama labai daug dėmesio skiriu kokybei, užbaigtumui, detalėms.

Na ir dar šiek tiek apie kitą, ne apie tokią romantišką pusę – prekybą. Sakoma, kad pagaminti – menas, bet dar didesnis menas – parduoti.

Lengviausia ir paprasčiausia mano kūrinius įsigyti čia el. parduotuvėje. Stengiuosi, kad asortimentas būtų platus ir įvairus. Taip pat darbų yra ir fizinėse dovanų ir meno dirbinių parduotuvėse. Jose asortimentas skiriasi. Visada atvira naujoms pažintims ir naujiems bendradarbiavimo pasiūlymams.
Kiekvienais metais prieš Kalėdas važiuojame į muges, per kelias savaites jų aplankome apie 10! Tada būna puikiausia galimybė pabendrauti su Jumis gyvai, išgirsti Jūsų lūkesčius, norus. O visada laukiu pas save svečiuose Krikštonyse, Lazdijų rajone.

„Kiekvienam įkvėpimo lašui reikia dar pridėti devyniasdešimt devynis prakaito lašus.“

-M. Larnis

Keramike Reda.