Nuo ko viskas prasidėjo...

Mažo molio gabalėlio, paimto į žmogaus rankas, viduje pradeda plakti maža širdelė. Tą supratau po pirmosios pažinties su keramika.

Ilgai ieškojau mylimo užsiėmimo – tapiau, dekupažavau, nėriau, mezgiau, siuvinėjau. Bet prie kiekvieno jų ilgai neužsibūdavau. Keramika susidomėjau 2006 m. Viskas prasidėjo nuo keramikos būrelio, vos kelių valandų per savaitę. Labai greitai supratau, kad tai pomėgis, pakeisiantis viską. Netrukus tų kelių valandų buvo per maža, pamažu hobis įgavo verslo pagreitį.

2012 m. tapau Dainavos krašto amatininkų, menininkų ir tautodailininkų asociacijos nare. 2013 m. tapau Lietuvos tautodailininkų sąjungos nare. Šiandien ne tik gaminu originalius keramikos dirbinius, bet ir vedu pamokėles, teikiu keramikos degimo paslaugas.

Lipdau įvairiausius dekoratyvinius namų puošybos elementus – lėkšteles, dubenėlius, indus vaisiams, cukrines, vazas, vazonus, interjero detales ir kt. Turite neįgyvendintą idėją? Mielai priimu ir individualius užsakymus: taip gimsta naujų formų, netikėtų spalvų derinių keramikos dirbiniai.
Indams glazūruoti naudoju nenuodingą bešvinę glazūrą, todėl indai ne tik puošia namus, bet ir tinka pagal tiesioginę paskirtį – jais galima stilingai serviruoti maistą.

„Kiekvienam įkvėpimo lašui reikia dar pridėti devyniasdešimt devynis prakaito lašus.“

-M. Larnis